Hakkımızda

İstanbul Anadolu yakasında İmes Sanayi Sitesi, Modoko Mobilyacılar Sitesi ve KEYAP Dekorasyon Ürünleri Ticaret Merkezi’ne yürüme mesafesindeki ofisimizde sizlere ve tüm Türkiye çapındaki müşterilerimize hizmet veren tercüme ofisimiz yeminli tercüman imzalı, noter tasdikli ve apostilli olarak tüm dillerde hizmet vermektedir.

Tercüme büromuz İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca gibi dillerin dışında 70 dilde hizmet vermektedir.

Şirketlere sözleşme, hukuk, medikal, tıp, teknik, website, ticari tercüme vb. alanlarda hizmet verdiğimiz gibi, bununla birlikte evrak tercümelerinde de Pasaport, sabıka kaydı, evlilik cüzdanı, ikametgah, nüfus kaydı, vekalet, transkript, diploma, vize evrakları, öğrenci belgeleri, doğum belgesi gibi kurumların resmi işlemlerde talep ettiği evrakların tercümesinde de çeviri hizmeti vermekteyiz.

Resmi web sayfamızı ziyaret ederek online olarak hızlıca teklif alabilirsiniz.

Çeviri ofisi olarak Üsküdar 10. noter ile çalışmaktayız.

Tercüme istekleriniz için mail, whatsapp, telefon ve sitemiz üzerindeki canlı destek hattından ulaşabilirsiniz.

Noter Yeminli Tercüme

Tasdik gerektiren tüm çeviri işlerinizi anlaşmalı olduğumuz Noterlikle gerçekleştiriyoruz.

Kalite & Hizmet

Konusunda uzman çevirmen kadromuzla tüm çevirileriniz de sizlere hizmet vermekteyiz.

Teslimat

Aldığımız her türlü çeviri işini onaylanmış teklif formumuzdaki teslim tarihine ve fiyatına sadık kalarak titizlik ve ciddiyet içerisinde teslim ederiz.

Gizlilik

İmes Tercüme Ofisi müşteri’den aldığı çeviri işini tamamlarken her türlü bilgi ve dokümanı doğrudan veya dolaylı olarak tercümeyle ile ilgisi olmayan üçüncü şahıs ve kurumlara vermeyeceğini ve açıklamayacağını, özel ya da kurumsal tüm bilgi ve belgeleri ticari sır olarak saklayacağını taahhüt eder.